Traipu likvidēšanas padomi

Vīna traipi

PRAKTISKI PADOMI TRAIPU LIKVIDĒŠANAI MĀJAS APSTĀKĻOS

Traipi – nevēlami viesi uz drēbēm un tekstilmateriāliem, kas, šķiet, parādās pēkšņi un nereti sagādā galvassāpes. Tomēr nav jāceļ panika – vairums traipu var efektīvi likvidēt, izmantojot dažus vienkāršus un praktiskus trikus. Šeit ir daži padomi, kā sasniegt perfektu rezūltātu lietojot papildus mājās atrodamās lietas.

1. Vīna Traipi:

  • Soda un sāls maisījums: Neliela daļa sodas, samaisīta ar sāli, var būt izcils veids, kā uzsūkt svaigu vīna traipu. Izklājiet maisījumu uz traipa, ļaujiet tai iesūkties, un pēc tam skalojam virsmu ar ūdeni un sūcam visu ārā. 

2. Asins Traipi:

  • Auksts ūdens (svaiga traipa gadijumā): Asins traipu labāk likvidēt, izmantojot aukstu ūdeni, nekā siltu. Nekādā gadījumā nelietojiet karstu ūdeni, jo tas varētu piespiest asinis iesūkties audumā.

  • Ūdens ar sāli: Samaisiet sāli ar aukstu ūdeni un uzklājiet uz asins traipas. Iemērciet apstrādājamo zonu sālūdenī, kamēr traips pilnībā vai daļēji izzūd. Pēc tam mazgājiet ar ziepēm vai mūsu izsniegto ķīmiju.

  • Ūdeņraža peroksīds: uzpiliniet ūdeņaraža peroksīdu uz traipa un ļaujiet tam iesūkties. Mazgājam to ārā ar ūdeni. Ja ar vienu reizi neizdodas atkārtojam līdz sasniedzam vēlamo rezūltātu.

3. Tauku un Eļļas Traipi:

  • Tauku noņemšanas līdzekļi: Izvēlieties piemērotu tauku noņemšanas līdzekli, kas ir paredzēts taukiem un eļļai (fairy). Uzklājiet to uz virsmas, atļaujiet iesūkties un mazgājam ārā ar Karcher puzzi iekārtu.

4. Baltas mēbeles:

  • Balto audumu iespējams tīrīt ar hlorētu ūdeni.  Tomēr esiet piesardzīgi, jo hlorēts ūdens var izbalināt audumu.

  • Ja virsma ir pavisam balta tad varam izmaantot balinātājus lai atgrieztu virsmas spožumu.

Neatkarīgi no traipa veida, ir svarīgi ātri reaģēt un sākt likvidēšanas procesu pēc iespējas ātrāk. Turklāt vienmēr testējiet traipu noņemšanas līdzekli nelielā, nepamanāmā vietā, lai izvairītos no auduma bojājumiem. Ar šiem vienkāršajiem, bet efektīvajiem padomiem, jūs varat saglabāt savas mēbeles  tīras un svaigas.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart